Apie mus

IMG_20140910_113412IMG_20140923_102935IMG_20140910_113654

Mūsų biliardo klubas yra vienas iš seniausių Lietuvoje. Jis atvėrė savo duris 2002 metais. Klubo interjeras su laiku pasikeitė, bet atmosfera liko ta pati – jauki ir šilta.

Mūsų biliardo klube įrengti 4 profesionalūs sertifikuoti piramidės biliardo stalai ir 3 profesionalūs sertifikuoti pulo stalai. Tik pas mus treniruojasi ir žaidžia geriausi Lietuvos sportininkai. Vienas iš jų – daugkartinis Lietuvos įvairių biliardo disciplinų čempionas, Baltijos taurės du kartus nugalėtojas, gerai žinomas Piramidės profesionaliame pasaulyje – Aleksandras Isajenko. Mūsų klubo vadovė – geriausia Lietuvos Piramidės žaidėja, pirmoji Lietuvos moterų Piramidės čempionė, tarptautinių turnyrų dalyvė ir daug patirties turinti – Alina Olševskaja.

Mūsų klube yra klubo narių sistema. Klientai, kurie dažnai ateina pažaisti į mūsų klubą gauna nuolaidą. Kuo daugiau lankai – tuo didesnė nuolaida.

Mūsų biliardo klube Jus aptarnaus žavingos padavėjos, o mūsų kainos tikrai nesikandžioja. Pas mus Jūs galėsite net tik sužaisti porą partijų, bet ir išmokti žaisti šį įdomų žaidimą geriau, nei jūsų draugai. Mūsų biliardo klube Jūs rasite biliardo inventoriaus parduotuvę, didelį biliardo lazdų pasirinkimą.

Pas mus galima surengti Jūsų šventė!

Atsiradus norui surengti Jūsų gimtadienį ar kitą šventę, prašome kreiptis telefonu 8 607 82 102. (Alina)

Laukiame Jūsų kiekvieną dieną, be išeiginių!